Vefat, Teşekkür, Anma ve Mevlüt İlan Örnekleri
İlan örneklerini büyük görebilmek için üzerine tıklayınız...

Hürriyet Seri İlan Sütunlarına; satılık daire, satılık arsa, tarla, bahçe, dükkan, ofis, işyeri ilanlarınız için Sabah Seri İlan sayfaları size yeter. Bilinçli okuyu kitlesi, sürekli yükselen satışı, okur profilindeki geniş yelpazesi yanında Hürriyet seri ilan sayfalarınıni kampanyaları ve kelime fiyatları göz önüne alındığında ilan veren için tartışılmaz bir tercih nedendir.

Aracınızı satmak, kiralamak, iş makinaları almak, satmak veya kiralamak istiyorsanız veya şirketinize uygun oto, araç, fabrikanıza, şantiyenize iş makinası arıyorsanız Hürriyet Seri İlan Sayfalarına ilan verebilir ve kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

 

Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat, teşekkür, mevlüt (mevlid), anma ilanlarınızın tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon, mail veya faks yolu ile iletmektir. Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için iletişime geçebilir, tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Vefat İlanı fiyatları; Hürriyet gazetesinin belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden hesaplanır. Tam sayfa vefat ilanı, yarım sayfa ve çeyrek sayfa sosyal ilan fiyatları hesaplanırken gazetelerin ebat üzerinden verdikleri indirim oranları uygulanır.

Ekonomik Sosyal İlan; Minimum ölçüler için kullanılabilecek ekonomik tarifeli vefat ilanı fiyatları için operatörlerimizden bilgi isteyebilirsiniz. Vefat ilanı verme; gazete vefat ilanı sayfalarında yayınlatmak istediğiniz Hürriyet'e Taziye İlanı, Hürriyet'e Başsağlığı İlanı, Hürriyet'e Teşekkür İlanı, Hürriyet'e Anma İlanı, Hürriyet'e Vefat İlanı, Hürriyet'e Ölüm İlanlarının her türlü dizgi ve tasarım hizmeti ücretsiz yerine getirilmektedir.